Maďarský ohař krátkosrstý štěňata - z Bellevíru

12.4.2020 - 2. TÝDEN

Štěňátka už všichni koukají a začínají objevovat nejen své sourozence, ale i okolí svého pelíšku. Vrávoravě se začínají pohybovat po čtyřech a prozkoumávají svou bednu. Začínají se i hlasitě projevovat, kňourají, vrčí a dokonce se pokouší i štěknout. Začalo nám roztomilé období, kdy si na nás začínají štěňátka zvykat a hlavně vnímat naše pachy, hlasy a doteky.... a my poctivě mazlíme a rozmazlujeme :-) Štěňátka už mají všichni cca 1500g, jsou to malí buřtíci a závěrem jejich druhého týdne byla poprvé odčervena.

7.4.2020 - DALŠÍ PRVENSTVÍ

Růžová fenečka se narodila jako první a také jako první začíná pokukovat po světě. Už 10. den začíná rozlepovat oči (pokud zrovna nespí) a my netrpělivě sledujeme, kdo jí bude následovat :-)

5.4.2020 - 1. TÝDEN

Naše žemličky už mají jeden týden a svou maminku plně zaměstnávají. Bella je trpělivě kojí, očichává, čistí je a masíruje jim bříška. Všichni krásně přibírají!

29.3.2020 - VHR B JE NA SVĚTĚ

Ze soboty na neděli jsme se už nevyspali. Všichni jsme netrpělivě sledovali naší Bellu, jak už neklidně popochází, zrychleně dýchá a vyhledává naší přítomnost. V neděli, 63. den březosti, jsme se od brzkých ranních hodin nastěhovali do porodní bedny :-) První štěňátko přišlo na svět v 8:30hod. Celkem se nám narodilo 6 krásných štěňátek, 5ti fenkám velí jeden zrzavý úžasňák! Bella už je zkušená máma a perfektně se o malé žemličky stará. Nespustí je z očí a my také ne! :-) Jsem na tu naší zrzavou holku moc pyšná!!

Růžová fena, narozena 8:30 hod, váha 448 g
Oranžová fena, narozena 8:37 hod, váha 430 g
Fialová fena, narozena 11:15 hod, váha 420 g
Modrý pes, narozen 11:38 hod, váha 460 g
Zelená fena, narozena 13:04 hod, váha 460 g
Žlutá fena, narozena 14:10 hod, váha 390 g

19.3.2020 - 53. DEN BŘEZOSTI

Pomaloučku stříháme metr! Poslední kontrola u veterináře proběhla naprosto v pořádku! Bella se nám stále více zakulacuje a stává se z ní pořádný lenoch. Ani trochu jí nevadí celodenní válení a mazlení. Po večerech začínáme místo televize sledovat její bříško a pohyby štěňátek. Bella si už také zvyká na svou novou porodní bednu a my jdeme s přípravami do finále :-)

8.3.2020 - 42. DEN BŘEZOSTI

Pupík už neschová, chutě nezkrotí, rodinu umazlí...zkrátka už ty mrňata nezapře :-) Přestože už má Bella první půlku březosti za sebou, neztrácí energii a naplno si užívá dlouhých špacírů při hledání jeleních shozů v našich Lužických horách. Doma si vynucuje pozornost, takže celá rodina mazlí, krmí a zase mazlí

BŘEZOST POTVRZENA!
Štěňátka očekáváme na jaře.
V současné době nebereme nové záznamy na budoucí rezervaci štěňat.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba www stránek pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV